Per Antanines visi keliai veda į Saločius !
2016 metų birželio 11 dieną bus jau antrosios "Antaninės ant Mūšos", kurios, kaip kad visi salotiškiai tikisi, taps kasmetine, tradicine didele miestelio švente, kurios pagrindinis akcentas bus Mūšos upėje – teatralizuota regata.
Kas pamiršot, kaip viskas buvo pernai, o gal net nematėte to- trumpai galite tai pamatyti čia https://www.youtube.com/watch?v=81IDgLJWV9k . Visi labai džiaugiamės, jog pernai šventė tikrai buvo puiki. Tikimės šiemet ji bus dar geresnė :) Šventės pagrindinė mintis- visų esamų, ir jau kitur gyvenančių salotiškių, bei mūsų kaimynų suvienijimas, tam kad patys sau, bei savo svečiams pasidarytume gerą, linskmą ir akį džiuginančią šventę.
Visi labai laukiami Antaninėse ant Mūšos, kaip ir Jūsų mintys, kaip galima būtų padaryti mūsų visų šventę dar labiau įsimintiną. Visas mintis apie šventės organizavimo klausimus, apie tai kuo galime padėti organizuojant šventę, rašykite į asmeninę žinutę Baliui Tuskėnui, arba mūsų grupės "Saločiai" sienoje. Būkime aktyvūs, dalinkimės mintimis, ir padėkime vieni kitiems jas įgyvendinti !
Būtinai sudalyvaukime patys, ir savus draugus pakviesmime sudalyvauti, mūsų miestelio didelėje šventėje "Antaninėse ant Mūšos". ;)


Pilnas vaizdo įrašas tiems, kas neturėjo galimybes stebėti gyvai karnavalinio šou ,,Kinostudija,,

Video medžiagą rasite Video Galerijoje.Ačiū šventės organizatoriams!
Skulpturele.Lt

Dirbiniai iš akmens Jums, pagal Jūsų pageidavimus. www.skulpturele.lt

MenoTerpe.Com

Interjiero dizainas, piešimas ant sienų ir dar daug visko! Kviečiame apsilankyti Mūsų tinklapyje MenoTerpe.Com

Vieta Jūsų reklamai

Vieta Jūsų reklamai