Saločiai.Com

Saločių miestelio puslapis

Ivykę renginiai:

Jau artėja birželio 9-ta, o su ja ir Saločių šventė " ANTANINĖS ANT MŪŠOS 2018"...DABAR PRIEŠ 100-tą METŲ "  Šventės aprangos stilius- RETRO
Pasitelkim fantaziją, "inventorizuokim" spintas ir skrynias...nustebsim, ko ten galim rasti :)   Ruoškimės ir puoškimės gražiai šventei!!!!
Viena šventės "vinių" - teatralizuota laivų regata ! Išlaisvinkim fantaziją ! Kviečiame būt dalyviais.....pasidirbinus   plaukimo priemonę, gal išdabinus valtį, gal plaustą ar statinę...su nuotaika ir šypsena.

Jūsų laukia:

Mūsų Grupė

Du Donatai

Du Donatai

Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius – žemaitijos galingi balsai. Kaip pop muzikos projektas, “2 Donatai” savo muzikinę karjerą pradėjo 2015 m. projekte “Lietuvos balsas”. Savo žemaitišku užsispyrimu, paprastumu ir ypatingai stipriais balsais sužavėjo ne vieną klausytoją ir neliko nepastebėtais. Be to, kad projekte duetas nukeliavo iki pat finalo, Donatai buvo pakviesti kartu dirbti su muzikos prodiuserine kompanija “Zuzi muzika”. 2015 m. Donatas Čižauskas dalyvavo BTV projekte “Muzikinė kaukė”, kuriame įkūnijo tokius atlikėjus, kaip Elton John, Kastytį Kerbedį, Vytautą Šiškauską, Stano, Scooter, Smokie, Suzi Quatro, Bon Jovi, Guns N’Roses, Rytį Ciciną, Arvydą Vilčinską, Deivį. 2016 m. “2 Donatai” kartu su ryškiausia šalies kulinare Beata Nicholson dalyvavo LNK projekte “Žvaigždžių duetai”, kuriame užėmė IV-ąją vietą. 2016 m. duetas išleido savo debiutinį albumą “Viskas pusiau”.

Diana Tiškovaitė

Diana Tiškovaitė

Apie Diana Tiškovaitė – dainininkė - sopranas, asociacijos ,, Muzikos galia“vadovė. Intensyvi profesinė veikla prasidėjo po sėkmingo pasirodymo televiziniame projekte ,, Triumfo arka - II“ (2009 m.). Kūrė vaidmenis LNOBT( Lietuvos nacionalinis operos baleto teatras), Klaipėdos muzikiniame teatre, Baltijos kameriniame operos teatre, baroko operos teatre. Vykdė intensyvią edukacinę programą Lietuvoje vaikams ir jaunimui su V. A. Mocarto opera ,,užburtoji fleita“. Šiuo metu su asociacija ,, Muzikos galia“ skleidžia muziką per novatoriškas koncertines koncepcijas.

Eros Kakhabrishvili

Eros Kakhabrishvili

Apie Eros Kakhabrishvili nenustygstančios ir jautrios sielos žmogus, grįžęs iš Anglijos į Lietuvą, į Akmenės rajoną pas artimuosius, Šiaulių universiteto studentas. Jis nuolat ieškantis, siekiantis savo tikslo – dainuoti. Dainuoti ir būti vertam stovėti didžiojoje scenoje bei džiuginti žmones atliekamomis dainomis. Gruziniškai temperamentingas, šmaikštus, o tuo pačiu vyriškai išdidus Eros malonins klausytojus savo atliekamomis dainomis š.m. birželio 9 d. Saločiuose.

Navija

Navija

Biržų kultūros centro Alternatyvaus folkloro ansamblio „Navija” pirmoji repeticija įvyko 2011 m. spalio 26 d. Ansamblį subūrė ir jam vadovauja Rūta Kudelkienė. Atliekamus kūrinius įprasmina Kristinos Zvilnaitės choreografiniai sprendimai. Ansambliečiai groja ritmine , bosine gitara, klarnetu , saksofonu, birbyne, akordeonu, kanklėmis, smuiku, būgnais, puodais, dainuoja vadovės aranžuotas lietuvių liaudies dainas, kurios sujungtos į dvi programas: „Senai buvau…“ ir „Pasvarstyk, untela…” Koncertavo Biržų rajone, kituose Lietuvos miestuose, dalyvavo tarpregioniniame folkloro festivalyje „Tėvelio dvarely…“, tarptautiniame folkloro festivalyje „Pragydagyda“.

Žydai

Žydai

Apie Vilniaus kultūros centro žydų dainų ir šokių ansamblį 1971 m. įkūrė Jakovas Magidas. Iš pradžių tai buvo vokalinis instrumentinis ansamblis „Fajerlech“. Po metų susiformavo pagrindinis muzikantų entuziastų branduolys, į kolektyvą įsiliejo šokėjų grupė bei įvyko pirmasis koncertas. Šiuo metu folkloriniam ansambliui vadovauja Larisa Vyšniauskienė. Kolektyvo nariai – ne tik žydai, bet ir lietuviai, rusai, lenkai, ukrainiečiai. Tai bene vienintelis ansamblis Europoje, populiarinantis nykstančią jidiš kultūrą muzika, dainomis, šokiais bei organizuojantis pagrindines tradicines šventes. Ansamblyje yra trys šokių grupės: jauniausioji, jaunesnioji (vadovė – Jelizaveta Volynskaja), vyriausioji (vadovas – Arikas Krupas). Taip pat vokalo grupės: vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų (vadovai Michail Jablonskij (Filipov). Nuo 2011 metų ansamblyje vėl įsteigta muzikinė grupė ( vadovas Ilja Rapoport). „Fajerlech“ koncertai pasižymi vientisumu, natūralumu, žaismingumu ir scenine kultūra. Jie neapsiriboja vien jidiš kultūra, kadangi ansamblio programose gausu sefardų, Izraelio, Jemeno, Maroko ir kitų šalių, glaudžiai susijusių su žydų istorija, kultūrinių tradicijų. „Fajerlech“ aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Jo koncertinė programa buvo pristatyta Suomijos, Rusijos, Gruzijos, Uzbekistano, Izraelio, Belgijos, Švedijos ir kitų šalių publikai. Kūrybinės veiklos pasiekimai: 1990 – 1991 m. – „Fajerlech“ dalyvavo šokių festivalyje Karmielyje, Izraelyje; 1998, 2002, 2003, 2004, 2011 m. – lankėsi tarptautiniuose žydų vaikų ir jaunimo kūrybos festivaliuose Maskvoje, kuriuose kolektyvas tapdavo konkursų laureatais; 2011 m. – žydų dainų ir šokių ansamblis „Fajerlech“ paminėjo 40-ies metų jubiliejų, kurio metu pristatė DVD kompaktinę plokštelę apie kolektyvo kūrybinės veiklos retrospektyvą; 2016 m. „Fajerlech“ paminėjo savo 45 metį, kurio metu pristatė CD kompaktinę plokštelę su ryškiausiais muzikiniais kūriniais. 2017 m. biržely ansamblis dalyvavo tarptautiniame muzikos ir meno konkurse-festivalyje „Zvuki i kraski belyh nocej“ („Baltųjų naktų garsai ir spalvos“), kuris vyko Sankt Peterburge Rusijoje ir nominacijoje „Liaudies ansambliai ir dainos“ laimėjo pirmą vietą.

Pasvalio kultūros centro meno kolektyvai

Pasvalio kultūros centro meno kolektyvai

Pasvalio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai, vadovaujami R. Kaziliūnienės, J.Gasparėno, N. Stepulienės bei Jolantos Preidžiuvienės.

„Pajiešmenių brass“

„Pajiešmenių brass“

Pasvalio rajono pučiamųjų instrumentų orkestras „Pajiešmenių brass“

teatralizuota ugnies misterija

teatralizuota ugnies misterija

23.30 val. Jungtinė teatralizuota ugnies misterija (biblioteka, bendruomenė, kultūros skyrius).

Šventės garsistas

Šventės garsistas

įgarsinęs ne vieną šventę "Antaninės ant Mūšos". Jis ir šiais metais darbuosis! tai garsistas Aivaras Povilauskas


 
El.paštas
Apie